Banner

Banner

Titulli Vllezrit Susuri - Pavarsia
Ndëgjuar 56,679
Shkarkuar 403
Pëlqyer 129
Publikuar 09/05/2009

Informatat e këngës
http://www.tvvushtrria.tk/ Vellezrit Susuri - Pavarsia (Official Video 2009)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store