Banner

Banner

Titulli Ardit Gjebrea - Ja ku jam
Ndëgjuar 288,180
Shkarkuar 828
Pëlqyer 1,389
Publikuar 10/02/2010

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store