Banner

Banner

Titulli Ardit Gjebrea - Makina e memorje
Ndëgjuar 214,266
Shkarkuar 41
Pëlqyer 1,300
Publikuar 19/05/2011

Loading...
Informatat e këngës
Nese te pelqen te degjosh muziken e viteve 70.80.90 kliko ketu: http://www.facebook.com/pages/Muzike-vitet-708090/353272275199
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store