Banner

Banner

Titulli Ardit Gjebrea-Eja
Ndëgjuar 349,568
Shkarkuar 626
Pëlqyer 1,065
Publikuar 08/05/2013

Informatat e këngës
(Kënga fituese në Fest 95 - Festivali i 34-të i Këngës në RTSH)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store