Banner

Banner

Titulli Ardit Gjebrea-Kur te jesh merzitur shum
Ndëgjuar 434,437
Shkarkuar 38
Pëlqyer 2,494
Publikuar 22/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
Teksti: Dritëro Agolli
Muzika: Ardit Gjebrea
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store