Banner

Banner

Titulli Ardit Gjebrea-Xhinxhile
Ndëgjuar 77,683
Shkarkuar 502
Pëlqyer 421
Publikuar 02/02/2017

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store