Banner

Banner

Titulli Luli - Me thuaj pse
Ndëgjuar 8,302
Shkarkuar 21
Pëlqyer 9
Publikuar 14/12/2008

Loading...
Informatat e këngës
Këngë melodike...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store