Banner

Banner

Titulli Arta Bajrami - As me gram e as me oke
Ndëgjuar 28,678
Shkarkuar 403
Pëlqyer 86
Publikuar 04/09/2014

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : DON ARBAS
Lyrics by : GENC PRELVUKAJ


All Rights Reserved ℗ & © ARBASOUND


Facebook : https://www.facebook.com/ArtaBajrami
Facebook : https://www.facebook.com/Arbasound
Facebook : https://www.facebook.com/don.arbas
Instagram : http://instagram.com/artathequeen
Instagram : http://instagram.com/iamdonarbas
Twitter : https://twitter.com/artaarbasound
Twitter : https://twitter.com/DonArbas
Twitter : https://twitter.com/arbasound
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store