Banner

Banner

Titulli Arta Bajrami - Lutje nuk ka
Ndëgjuar 918,165
Shkarkuar 606
Pëlqyer 1,632
Publikuar 04/04/2016

Loading...
Informatat e këngës
Aida Doci - Falje nuk ka
Onima Media: https://fb.com/OnimaNetwork
http://onima.co
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store