Banner

Banner

Titulli Muhamet Sejdiu - Tallava
Ndëgjuar 610,648
Shkarkuar 712
Pëlqyer 560
Publikuar 18/08/2013

Loading...
Informatat e këngës
Muhamet Sejdiu & Bajram Gigolli - Tallava 2013
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store