Banner

Banner

Titulli UniKKatiL - Mos shaj mas shpine ( Shota Remix)
Ndëgjuar 402,625
Shkarkuar 249
Pëlqyer 1,819
Publikuar 12/07/2011

Loading...
Informatat e këngës
o kalle qifteli kalle
jo bre so kjo qifteli
ani moj e mira hehehe
damn dogg kejt kejt muzika veq sikur qikjo e jon ska gangsta
o kallee
nisja vlla


mos um shtin me nxerr ket pistolet
se un e kom gjakun e nxet
pi sho 1milion imitus po vetem njo osht i verrtet
osht aj Viktori prej nga qafa qe te kallka per ni fjal
a guzon perpari ti mem dal ta qi at non mare djal
at kujtohet aj mangupi i trent nat tru
nsami frashfri qe ka shku
3 her pi shkolles jom perjashtu
vete kon dush qata ko met kallxu
nana jot man zi jom belagji
un t'hy nshpi e te vraj me kallash
menon qe jom dreq po nuk jom
kurgjo sjom konen qa jom tash
jom sikur Azem Bejta i dyt
kejt armiqt dost ko mi myt
jom mafi shqipe ne Amerik
sum ha kari per kerkon edhe pik
qoft se qka tash te ofendoj
at'her pot nxitoj tsfidoj
sikur ball kombtar un luftoj
kush nuk beson un ja verrtetoj
kejt armiqt emrin ma thrrasin
kta reperat tjer perinat i plasi
veq badiha po repovasin
ska bir none qe ma nal hasin
kejt o gjys tkom shti nsy
ti me mu nese do mu shty
9 mm dboj bir nkry
hep rrespekt se tash jom kthy


REF;2
tkofsh i forti pom vjen mir hajde tash shajem drejt ne ftyr
se pernime po du me kshyr a je i shtir a veq kelpsin
djali babes mos harro mos hap goj mash shpine mo
pleshti vogel kishe po shaj vi aty te shkeli per ghyst te daj


a menon neve prishtin kejve
nmahall teme tu pi raki
tu pshtell njomas njo mas njo e ferk tu pi
gjith diteb udheve posht e nalt
gjith tu kesh gjon jem vesh
mangupat e vegjell gjith i kem ngjesh
kto jon tverrteta ska rren ktu
se na jena tu e perjetu
qishtu me qi ferrka ferrk me kon
qishtu tipi kshryke me ta lon
zdi qa o gegste mshile at goj
haveri jem drro profesin
tash garant un nuk tpelqej se tverrteten ntvolin pe qes
pidha tnones ka po shkojn Bloody Alboz kejt po thojn
ta mart menja nsy mos fol
si kurban ntok kom met lon
mos u habit it gjall nuk pshotn
jom nr 1 e gjith ko me kon
kurr mos um kerrceno me ket sen dost
un jom si IBRA se lshoj ket post
ti pidh none kallxo ku je
un vi aty xhak dboj kejt
spo beson se ti mangup un menxi spres
ju shum she tash qa po thom
spo du rrena drejt kallxom
spom ha kari qa menon
a po mer vesh bre ajo dost
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store