Banner

Banner

Titulli UniKKatiL ft The Bloody Alboz - Demek lshojna kung
Ndëgjuar 3,033
Shkarkuar 890
Pëlqyer 19
Publikuar 19/09/2015

Loading...
Informatat e këngës
Artist : Rebel a.k.a Unikkatil & T.B.A
Album : Prezenton The Bloody Alboz
Track : 08. Kungjat Interlude
Facebook Page Album : https://www.facebook.com/Unikkatil-Prezenton-The-Bloody-Alboz-2005-300098473436581/timeline/?ref=hl
Facebook Page T.B.A Albums : https://www.facebook.com/pages/The-Bloody-Alboz-Albums/1572635872989273?ref=hl

01. Intro
02. Per Vllazni
03. Na Thej
04. Gishtin R Tret
05. Shuj
06. Sun Um Prek
07. Besnik i Rruges
08. Demek Lshojna Kungja (Skit)
09. Kungjat
10. Pa Mshir
11. Rrenat
12. Hajde T'lagi
13. Nalna
14. Erdhem Na
15. Nuk Dorzona
16. Lidhje E Re
17. Mos T'vjen Inati
18. E Premte
19. Veq Fillimi
20. Na Thej (Remix) (Bonus Track)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store