Banner

Banner

Titulli Visar Rexhepi - Tirana Shkupi
Ndëgjuar 460
Shkarkuar 395
Pëlqyer 4
Publikuar 29/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Kesaj jave kemi realizuar nje bisede me kengetarin e njohur Visar Rexhepi. Edhe pse intervista u zhvillua ne shtepine e tij, Visarit nuk i munguan befasirat e pergatitura nga ana jone, por edhe ai na nderoi me nje interpretim live me kitare...emisionin e realizuan gazetaret Hajrush Mani dhe Kaltrina Mustafa Rahimi.

©Ndalohet kopijimi i materialit.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store