Banner

Banner

Titulli Visar Rexhepi - Dimer I madh
Ndëgjuar 3,153
Shkarkuar 229
Pëlqyer 19
Publikuar 01/06/2015

Informatat e këngës
Kronika e poezisë dhe mendimit pozitiv në emisionin " Zgjohu me ne "- TVM 2

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store