Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

Ymer Bajrami x Florim Gega - Bashkimi Kombetar (Gezuar 2023) Ymer Bajrami x Bujari vogel - Kalaja e shkupit (Gezuar 2023) Ymer Bajrami x Shqipe Abazi - Pse sma thu te verteten Gezuar 2023 Dafina Bajrami - Kanagjegji (Gezuar 2023) Gold AG x Ymer Bajrami - Krismat e Rahovecit Ymer Bajrami x Bujari vogel - Hala jam i perparshmi (Gezuar 2023) Arta Bajrami - Ai nuk ka faj Dafina Bajrami - Lamtumir nuk te thash Mihrija x Naimi x Bajrami x Lora x Beslira x Driloni x Binjaket Ismajli - Potpuria (Odeon 1) Aferdita Bajrami - Ku je dashni Arta Bajrami - Enigmatik Arta Bajrami - Permbledhje Folklorike Hekuran Krasniqi x Selvete Bajrami - Kolazh Hekurani x Selvete Bajrami - Kolazh 2 Arta Bajrami - Meshire Sdua Ymer Bajrami x Mimoza Kryeziu - Nje Familje Ymer Bajrami x Teuta Thaqi - E Kalle nafaken Hekurani ft. Selvete Bajrami - Kolazh Linda Bajrami - Kanagjegji Fatmire Bajrami - Mora rrugen Ymer Bajrami x Aranit Hoxha - Potpuri PONI ft. YLLI BAJRAMI - Kolazh Shyhrete Behluli - Erdh Bajrami Isuf Lani ft. Asan Asani - Bajrami pa nenen Don Arbas ft. Arta Bajrami - Halita Ezo Menic ft. Ymer Bajrami - Potpuri 2021 Arta Bajrami - Sonte po boj qef 2020 Arta Bajrami - Taman (Re-Upload) 2020 Ymer Bajrami ft. Beni Baksi - Qou Rexho 2020 Arta Bajrami ft. Don Arbas - Pse mu 2020 Linda Hakaj ft. Ymer Bajrami - Kujdes n dashni 2020 Arta Bajrami - Nese ty (Re-Mastered) 2020 Arta Bajrami - Ndrras te vekut 2018 Arta Bajrami - Hajredin pasha 2019 Arta Bajrami - Kerozina Gold AG ft. Ymer Bajrami - Zani i Koshares 2019 Hekurani ft. Selvete Bajrami - Kolazh 2019 Aferdita Demaku Shume po gezohna erdh Bajrami Arta Bajrami - Me shume se gabim 2016 Arta Bajrami - Thuaj jo 2015 Arta Bajrami - Tamam 2015 Arta Bajrami - Potpuri 2015 Arta Bajrami - Atmosfera 2015 Arta Bajrami - Me fal Nene 2015 Arta Bajrami ft Duli - Kno me mu 2015 Flora Gashi & Ymer Bajrami & Lendita Selimi - Sa here me shikon 2014.mp3 Flora Gashi & Ymer Bajrami & Lendita Selimi - O more djale djale i ri 2014.mp3 Flora Gashi & Ymer Bajrami & Lendita Selimi - Nare nare 2014.mp3 Flora Gashi & Ymer Bajrami & Lendita Selimi - Morra rrugen per tirane 2014.mp3 Flora Gashi & Ymer Bajrami & Lendita Selimi - Lena Magdalena 2014.mp3

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store