Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

Afrim x Taulant - Djemt e shqipes (Gezuar 2023) Aida Doci x Afrim Muqiqi x Adri Rogaqi - Mdogje zemren (Gezuar 2023) Flandra Aliu x Afrim Muqiqi - Ku me t gjet (2023) Leta x Afrim Muqiqi - Gurbetqar 2023 Aida Doci x Afrim Muqiqi x Adri Rogaqi - Dasma e Madhe - Gezuar 2023 PONI (Afrim Agalliu x Rita Lati) - Pak me kripe Afrim Idrizi x Shaliani - Qika e Babes Afrim Haziri - ALLAH I DASHUR Gold AG x Afrim Muqiqi - Hajde me shuplak Afrim Muqiqi - Live Fryni era Afrim Muqiqi x Yllka Kuqi x Kaltrina Selimi x Alban Mehmeti - Potpuri Afrim Muqiqi - Live Kalldermit Afrim Muqiqi - Mos mendo (Cover) Afrim Muqiqi x Enver Batllava - Live Muhaxhert Afrim Uka - Qpo i thot fjala qiftelis Afrim Muqiqi - Live Therret prizreni Gold AG x Afrim Muqiqi - Kalle Kalle Afrim Muqiqi x Greta Koci - Potpuri 2022 Luljeta Shala x Afrim Muqiqi - A u kry a su kry 2022 Afrim Muqiqi - Thrret Ademi Zahir o Vlla (Gezuar 2021) Afrim Muqiqi - Syl Rezalla (Gezuar 2021) Afrim Muqiqi - Mustaf Hoxha (Gezuar 2021) Afrim Muqiqi - Kenge Gurbeti (Gezuar 2021) Afrim Muqiqi ft. Alban Mehmeti - Thrret Ademi Zahir o Vlla (GEZUAR 2020) Afrim Muqiqi ft. Alban Mehmeti - Potpuri Dasmash (GEZUAR 2020) Engjellusha Salihu ft. Afrim Muqiqi - Po ta boj hallall 2020 Afrim Muqiqi - Mitrovic na rrehi teli (GEZUAR 2020) Afrim Muqiqi - Thrret Prizreni (GEZUAR 2020) Afrim Muqiqi - Kush e nis luften i pari (GEZUAR 2020) Afrim Muqiqi - Djemt e shqipes (GEZUAR 2020) Afrim Muqiqi x Lindita Selimi - Potpuri ( Gezuar 2020 ) Afrim Muqiqi ft. Gold Ag - Dy tupana 2017 Gold Ag ft. Afrim Muqiqi - Ali Ajeti 2017 Afrim Muqiqi ft. Gold Ag - Thrret Prizreni 2017 Afrim Muqiqi - Dadush Fatush 2017 Afrim Muqiqi ft Gold Ag - Oj toka e Kosoves 2017 Afrim Muciqi - Ani moj dashnore 2017 Shyhrete Behluli Ft. Afrim Muqiqi - Shpirti jem 2016 Afrim Muqiqi - Fati Zi 2015 Armend Idrizi ft Afrim Idrizi - Gurbeti i sotit 2015 08 Afrim Muqiqi - Boll e Mire 2014.mp3 07 Afrim Muqiqi - Pleqnia 2014.mp3 06 Afrim Muqiqi - Zot ku krisi Pushka 2014.mp3 05 Afrim Muqiqi - Shendrit Djelli 2014.mp3 04 Afrim Muqiqi - Keng Gurbeti 2014.mp3 03 Afrim Muqiqi - Thrret Ademi Zahir o Vlla 2014.mp3 02 Afrim Muqiqi - Kenga e Flamurit 2014.mp3 01 Afrim Muqiqi - Qorr Ilazi 2014.mp3 Afrim Muqiqi - Fati i Zi 2014.MP3 12 Afrim Uka - Zemer Te Kam 2013.mp3

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store