Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

Genta Ismajli ft Marseli - Ca Me Bo Genc Prelvukaj feat Granit Ismajli - Lek i madh Gold AG feat Granit Ismajli - Diaspora Genta Ismajli - Zjarr Genta Ismajli - Papi Genta Ismajli - Zemra thyhet Genta Ismajli - Dy Dashni Albatrit ft. Nurteel ft Genta Ismajli - Po du met pa Genta Ismajli ft. MUMA - Squat Baby Etnon feat Genta Ismajli - Shake it Genta ft Labi - Shkurt e shqip Genta Ismajli ft 2TON - A Je Gati Genta Ismajli - Kishe GENTA ISMAJLI - Hit zemer Genta Koleci - Dashuria vetme Genta Ismajli ft Ardian Bujupi and Dalool - Feel Genta Ismajli dhe Edona Llalloshi - Gezuar Genta Ismajli - Maje Genta Ismajli Edona Llalloshi - Kolazh Genta Ismajli - Anuloje Sabri Fejzullahu, Sinani, Vjollca, Meda, Ermali, S Nora ,Genta,Kaltrina dhe Gili - Xixellonja Genta Ismajli - E Kam Provuar Genta Ismajli - Hajde Qka Po Pret (Reggae RMX) Genta Ismajli - Si ty nuk ka (Club Edit) Genta Ismajli - Si ty nuk ka enta Ismajli feat DJ Dalool - Guximi Zanfina Ismajli - Fjala e Fundit Genta - Guximi (Top Hits Of ) Gold AG ft Shkumbin Ismajli - Lamtumire Gold AG ft Shkumbin Ismajli - Lamtumir Genta Ismajli ftDJ Blunt ft Real 1 - Ole Ole Genta Ismajli ft Aurela Gace - River deep Montain Genta Ismajli - Ska me shqipen tone (Live Gezuar Dj Dalool Ft Awation 2 feat Genta Ismajli - Guximi Dafina Zeqiri e Genta Ismajli - Hidhet e dridhet Adelina Ismajli - Ku ma ke Adelina Ismajli - Skenderbe Genta Ismajli - Poison Genta - Guximi Hekuran Krasniqi ft Genta Ismaili - Dridhet Hekuran Krasniqi Ft Genta Ismajli - Dridhet 2o Genta Ismajli feat DJ Dalool - Guximi Genta Ismajli - Pa ty Genta - Outro Genta - Something to remember me by Remix Genta - Planet me Genta - Intoxicated Genta - Choose Genta - Idolize me

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store