Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

Shkelzen Jetishi - Gabimi Falet Gentian Gojani x Shaban Jetishi - Potpuri (Gezuar 2023) Shkelzen Jetishi - Kenge Dasmash Gezuar Shkelzen Jetishi (XENI) - Ndal o jete 2020 Gold AG ft. Shkelzen Jetishi - Jam Gjakova 2018 Vigan Shehu ft. Korab Jetishi - Si ajo 2019 Shkelzen Jetishi & Valon Shehu - Xhane 2019 Xeni ft. Korab Jetishi - Luje vallen 2018 Vjollca Haxhiu ft Shkelzen Jetishi - Hakmarrje 2017 Shkelzen Jetishi - Sheqer kam kujtimin tend 2017 Korab Jetishi - Malli 2017 Korab Jetishi - Dashnia 2017 Shkelzen Jetishi - Shpirt zeze 2017 Shkelzen Jetishi XENI - Dhe Parisin me ma fal me Gjakoven nuk e nderroj 2016 Vagabondi Ft. Korab Jetishi - Tirona O Nona 2015 Shkelzen Jetishi - Je si rreze 2015 MANJOLA NALLBANI FT. SHKELZEN JETISHI - UNE DO TE DUA 2014.MP3 Korab Jetishi dhe Teuta Selimi - Non Stop 2014.MP3 Korab Jetishi - Xhane 2014.mp3 Xhentian Jetishi - Sa te deshta 2013.mp3 Xhentian Jetishi - Sa te deshta 2013.mp3 Shkelzen Jetishi - O Dukat 2013.MP3 Shkelzen Jetishi-O xhan ku te kam Xeni.mp3 Korab Jetishi Hallakaten.mp3 Korab Jetishi - Zemra me vdes 2010 Korab Jetishi - Se kam njet me te lut 2010 Shkelzen Jetishi - Xeni - Koha nuk tn pret (Official Video) Shkelzen dhe Korab Jetishi - Vijne Vaporrat Shaban Jetishi - Qaj quno qaj 2009 Shkelzen Jetishi Xeni - A pajtohem Gold AG ft. Shkelzen Jetishi - Jam Gjakova Xeni ft Korab Jetishi - Luje vallen Shkelzen Jetishi - Shpirt zeze Vjollca Haxhiu ft. Shkelzen Jetishi - Hakmarrje Shkelzen Jetishi Xeni - Kenget e reja ti kendojme por te vjetrat mos ti harrojme Korab Jetishi - Dashnia Shkelzen Jetishi - Sheqer kam kujtimin tend Korab Jetishi - Malli Shkelzen Jetishi - Hileqare Shkelzen Jetishi (Xeni) - Luga ne mjalte Korab Jetishi - Ku je Vagabondi Ft Korab Jetishi - Tirona O Nona Shkelzen Jetishi - Je si rreze Korab Jetishi - Durova Shkelzen Jetishi - Jam dorzu Shkelzen Jetishi - Embelsire MANJOLA NALLBANI FT SHKELZEN JETISHI - UNE DO TE D Korab Jetishi dhe Teuta Selimi - Non Stop Shkelzen Jetishi - O Dukat Xhentian Jetishi - Sa te deshta

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store