Rezulltatet e Kërkimit - Muzik Shqip

Ramadan Krasniqi - PrincesheValton Krasniqi - Perhajr tkoft i Zoti shpiseLuan Krasniqi - XhelozeBesa ft Elinel - Mos mle me raKrenar Krasniqi ft Lori - Date e vecanteValton Krasniqi - HabibiHekuran Krasniqi ft Fisniket - Ajo me MbytiValton Krasniqi - Je si xhanBesa - HangoverBesa ft. Flori - 123Besa ft Ansi - KameleonZyber Avdiu ft Ibadete Krasniqi - LoqkaYmerli Krasniqi - Luj Kosovare luj ShqiptareValton Krasniqi - Ti je drita e syve te miValton Krasniqi - Kujtimi i DashuriseValon Krasniqi - Krejt sonte do ti faljaRamadan Krasniqi - Mos pranoRamadan Krasniqi - A falet dashniaHekuran Krasniqi ft Doruntina Hoxha - BashkeBesa - All in Ft Flori VickyBesa - Ymerli Krasniqi ft Valbona Spahiu - Habibi HabibiValton Krasniqi ft LMontana P Dogg - Dridhe BelinValton Krasniqi - Kam GabuarValton Krasniqi - Jetim JamValton Krasniqi - Falje te kerkojRamadan Krasniqi - Kjo dashniaLuljeta Krasniqi - Zjarr dhe acarKrenar Krasniqi - Te dua te duaHekuran Krasniqi - Lene cigarenBesim Tafolli ft Hekuran Krasniqi - Vaji i KosovarBesa ft Gmd Babydave - ArabiaBesa ft DrMic - ZejemerBesa ft 2po2 - Zemren dot nuk ta lexojAmantia Feat Hekuran Krasniqi - Shih ShihAlbion Rexhaj ft Hekuran Krasniqi - Atdheut timYmerli Krasniqi dhe Valbona spahiu feat Baba TrodoYmerli Krasniqi - Dashuri e Kaluar Valton Krasniqi - Rraketak Valton Krasniqi - Chica Saranda Krasniqi - Luj Luj Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Sabah Ramadan Krasniqi (DANI) - Esmere moj esmere Ramadan Krasniqi (DANI) - Engjell apo djall Ramadan Krasniqi (DANI) - Nje trendafil Ramadan Krasniqi (DANI) - Nusja e tij Ramadan Krasniqi (DANI) - Tani krejt u pa Ramadan Krasniqi (DANI) - Jeta ne diaspore Ramadan Krasniqi (DANI) - Me sabah Ramadan Krasniqi (DANI) - O llokum V+â-½llez+â-½rit Krasniqi - Programi Festiv Vellezerit Krasniqi - Programi Festiv Luljeta Krasniqi - Programi Festiv Sami Krasniqi - 2 minuta Mirlinda Krasniqi - Stay (Cover )Mhill Krasniqi - Deshmori i kombit Arsim PergjegjaMasar Siani dhe Luan Krasniqi - Kenga E Hasan AgesLumnije Krasniqi dhe Selim Arifi - Kuke Qik Hekuran Krasniqi ft LammG dhe Citi - Maturant Hekuran Krasniqi dhe Arton Cervadiku - Dje dhe sotHekuran Krasniqi - Shko Mirsada Krasniqi - S mendonja Motrat Mustafa dhe Besim Krasniqi Valton Krasniqi - Ndjej Mall Per Ty Arjela Krasniqi - Me thuaj pse Fatmir Krasniqi - Xhejlan (Live )Fatmir Krasniqi - Isha ne vetmi Donjeta dhe Erjona Krasniqi - Shtatori Besarta Krasniqi - 1 milion Berat Krasniqi - Hajde Hajde Arjela Krasniqi - Me thuaj pse Resmije dhe Merita - Qeli molla Qeli Resmije dhe Merita - Molle mori Molle Resmije Krasniqi - Te dua te dua Resmije Krasniqi - Shkove ti shkove Resmije Krasniqi - Nate e fundit Resmije Krasniqi - Knon bilbili Resmije Krasniqi - Ferdez Merita dhe Resmije - Tash je Pendu Merita dhe Resmije - Sa mire bijn dairet Merita dhe Resmije - Kush ta blejti lulie Merita Gashi - Zemer je per mu Merita Gashi - Vallahi bilahi Merita Gashi - Si llokum i embel Merita Gashi - Pot perbej pash perendin Merita Gashi - Kujton baba i lules Merita Gashi - Ku tka lala goce Merita Gashi - Edhe guri e ka dite Luan Krasniqi - O kur e pash at vajzen te shkolla Luan Krasniqi - Do ta kallim dushkun Luan Krasniqi - Dul lulija te bunari Luan Krasniqi - Oj luija blinit o kujna ja le naneLuan Krasniqi - Do ti kallim fitilat e llames Luan Krasniqi - Hajde me mu Luan Krasniqi - Ani kur pe lun aman o pajanja vallLuan Krasniqi - Kush ka rrejt e kush tka mashtrue Luan Krasniqi - Prej sabahit deri ndrek Luan Krasniqi - Pe lun lojen vajza e prizerenit Hekuran Krasniqi - Goce nate Bruna ft Valton Krasniqi - Single Lady