Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Besa Krasniqi - Enderr e Vertete
Besa Krasniqi - My Hero
Luljeta Krasniqi-Lujma Lujma
Besa Kokedhima Dhe Jehona Sopi - Nuk jam Ajo
Hekuran Krasniqi - Gjeografia e Jetes Time
Fatmir Krasniqi - Rruges isha tuj kalu
Valton Krasniqi - Shko larg nga syt e mi
Mhill Krasniqi - Deshmori i kombit Arsim Pergjegja
Hekuran Krasniqi - Darka
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Krejt Ti Blej
Valton Krasniqi - Pse me genjeve
Valton Krasniqi ft Mc Qoppa - Oh No -
Lule Mustafa dhe Besim Krasniqi - Potpuri
Merita Gashi - Edhe guri e ka dite
Valon Krasniqi - Krejt sonte do ti falja
ValtonKrasniqi-Dotafalilumturine
Edi Krasniqi - Kur e lujn na shoten
Hekuran Krasniqi - Gezuar per ndarjen ton 2o
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Kumurit e
Ramadan Krasniqi (DANI) - Jeta ne diaspore
Hekuran Krasniqi - Tezja
Mhill Krasniqi - Deri sot nuk e kam dit qka koka d
Valton Krasniqi Ft Chipsy - Krejt OK
Hekuran Krasniqi dhe Edmond Hoxha - Pushka e pare
Mhill Krasniqi - Moj e mira dy syte e shkrum
Merita dhe Resmije - Sa mire bijn dairet
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Une me jarana
Legenda Ft Hekuran Krasniqi - Zemer sonte nuk Vjen
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Shkoj e vi
Valton Krasniqi - Chica
Luljeta Krasniqi - Jallla bana
Valton Krasniqi - Nje Unaz
Vellezrit Krasniqi - O bilbil Prizreni
Ymerli Krasniqi - Pse o shpirt
Dani - Per ty
Resmije dhe Merita - Qeli molla Qeli
Valton Krasniqi - Je e bukur
Hekuran Krasniqi ft Gentz - I wanna fly
Luljeta Krasniqi - Pa adres
Kemajl Bega (Kema) - Pasha zotin kurr besa-bese
Fahri Gashi - Besa e rrejshme
Besa ft Gmd Babydave - Arabia
Luljeta Krasniqi - Potpuri Kur i mbusha vjete Kat
Valtoni Krasniqi - Sa mas dore
Ymerli-Krasniqi-Dashuria ne internet
Besarta Krasniqi - Besom
Shkurte Fejza - Besa bes

1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...    >  >>

Muzik Shqip - Të Reja

Sinan Vllasaliu - OK
Sinan Vllasaliu - Nyje nyje
Aida Doci ft. Gold Ag - Pe du
Altin Sulku ft. Ciljeta - Fle ne shpirtin tim
Aferdita Dreshaj - Another1
Getinjo ft. Kida - Ku je
Mahmut Ferati - Shami boj pembe
Daim Lala - Ah bre zemer
Aida Doci - Jena shpi e madhe
Aida Doci - Po vjen nusja
Daim Lala - Mashalla
Etnon feat Fajt and Dj Dagz - Ca bon per mu
GJIKO - MOS MA PERZIJ
Labinot Tahiri Labi - Sa pa fat qellova
Mahmut Ferati - Perhajr Nane synetia e djalit
Mahmut Ferati - Toka sna kish majte
Mahmut Ferati - Tprifte e mbara
Motrat Mustafa - Faleminderit diaspore
Motrat Mustafa - Mentor Retkoceri
Shaqir Cervadiku - Helmi i dashnise
Shyhrete Behluli - Per shoqni
Vjollca Selimi dhe Aziz Murati - Pike ne zemer
Lumi B - Aha aha
Sabri Fejzullahu - Tak tak
Sabri Fejzullahu - Xhamat e thyer
TRIMI - Hej goce
Vellezerit Mziu - Uje uje se u kall
Cyanide - Ku Qendron Zemra
Alban Mehmeti - Aman
Daim Lala - Shih me sy
Aferdita Demaku - A me don sa te dua
Aferdita Demaku - Vallezon nusja e dhandrri
Aferdita Demaku ft Dona Janova - Lote dashurie
Mahmut Ferati - Dashnia cmenduria
Mahmut Ferati - Kalle Kalle Nane
Shyhrete Behluli - 1001 tmira
Shyhrete Behluli - Me vjen keq
Motrat Mustafa - Aida
Motrat Mustafa - Dashurija i then ligjet
Motrat Mustafa - Dy mikeshat
Motrat Mustafa - Hajde Nuse
Motrat Mustafa - Mashallah lule
Motrat Mustafa - Nje gyrbetqar
Motrat Mustafa - Sheqer Quno
Baby G ft. Besnik Qaka - Eja
Baboo Darabuka ft.Big Mama and DJ Benity - Dheze Dheze
Meda ft Vjollca Haxhiu - Bohet mire
GENA - Jeto Jeten
Faraoni G ft. Kastro Zizo - Jepma jepma
Kaos - Vandami
Flora Gashi ft. Mc Qoppa - Xhane