Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017

Muzik Shqip - Këngët të reja

Sabri Fejzullahu - Jam shume keq
2po2 - Alo
Dava Gjergji - O Ramush na ke me ve
Noizy x Akkurat - Chicca
Mimoza Shkodra - E urrej
Gent Fatali - eX
NRG Band - Thirrem
Mahmut Ferati - Loti ne faqe
Labinot Rexha ft. Edi Beqiri - Sa p
Gazmend Rama - Gazi - Synetia
Baboo Darabuka ft Dj Benity - Barco
Duda ft. Noizy - That fire
Eni Koci - Sje per mu
2po2 - El Chapo
SKIVI FT. COZMAN - SHOQNIA
Ermal Fejzullahu - Pa Mu
Artiola Toska - Kafja e mengjesit
Xheraldina Berisha ft. AROS - Munde
Mahmut Ferati - Sdu me dite sa je m
Shyhrete Behluli ft Mahmut Ferati -
Shyhrete Behluli - Jeta e furretari
Mc Qoppa ft. Ludo - Deal
Shyhrete Behluli - Loti i varferise
Duda ft. Overlord ft. Kola - Tipa t
Enis Bytyqi - Jena
Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi -
Dorandd - A e kujton
Kobra - Shah
Dhurata Dora ft Dj Geek - AYO
Muharrem Ahmeti - Vivi la Vita
Biondina - Pahiri
Gili - E din ti
Young Zerka - Harem
Hekuran Krasniqi ft Fisniket - Ajo
Floriani - Hej Zemer
Super Mia - A e din sa
Mihrije Braha ft Naim Abazi - Cka k
Sergio - Lately
Muharrem Ahmeti ft XOXO - Gon Kalaj
Vellezerit Mziu ft Dj Cimi - Do ti
Mc Beka ft Fatos Kryeziu - Sma dha
Leonora Jakupi ft Dritero Shaqiri -
Flori Mumajesi - Nallane 2 ft. Vick
Genc Prelvukaj feat Lyrical Son - A
Big Mama - Dashuri vrastare
Marseli ft Sabiani - Do vdisja per
2po2 ft. Capital T - Kujt pi kallxo
Xhino ft. B-Genius - Tjeter ska
Rezarta Shkurta - Gjysma ime
GuGu - Shum nice
Gold AG - Babe
Daim ft Lori ft Aida ft Xhela - Pse
MOZZIK - DONALD TRUMP
Ghetto Geasy - Berlusconi
Mili - Kush ka vajze boten ka
Teuta Selimi - Probleme
Afrim Muqiqi - Harroj Pranverat
Daim Lala - Bija ime
Blero ft Dani - 154
Butrint Imeri - Vec per mu
Sabri Fejzullahu - Lamtumire
Dossty ft. Tishi - MAM
Sinan Vllasaliu - Zot falma
Shyhrete Behluli - Amel nusja therr
Mahmut Ferati ft Flora Gashi - Dasm
Gazmend Rama - Dy Bossa nga Peja
Aida Doci ft Lori ft Daim Lala ft X
Daim Lala - Sali Berisha
Shkelzen Jetishi - Hileqare
Nexhat Osmani - Zemra e shpirtit
Morena Taraku ft. Aida Doci - Amor
Noizy - A te kujtohet
Meda - Pse nuk je e jemja
Tuna - Duam
Afrim Muqiqi - Qorr Ilazi
Gazmend Rama - Ti per veti une per
Lori - Knojna me shuplake
Remzie Osmani - Ne kete dite ma te
Shkurte Fejza - Fjalet e Zemres
Valton Krasniqi - Je si xhan
Seldi Qalliu - Deshu
Remzie Osmani - Ndalu zemra ime
Mahmut Ferati ft Flora Gashi - Naze
2po2 ft. Ermal Fejzullahu - Palaco
Fero - Feromeni
Motrat Mustafa - Aida
Sefe Duraj - Nje Porosi
Shyhrete Behluli ft Engji - Lum per
Shyhrete Behluli dhe Afrim Muqiqi -
Mentor Kurtishi - Dite e re
Aida Doqi - Potpuri 2017
Alban Mehmeti - Te kam dasht
Aleksander Gjoka ft. Endri ft. Stef
Daim Lala ft Aida Doci ft Lori ft X
Labinot Rexha - Ndarjen tone
Motrat Mustafa - Nje gurbetqar
Nexhat Osmani - 2017
Meda - A u knaqe
Shkurte Fejza - Prishtine Tirane
Nexhat Osmani - Plakesh
Shkurte Fejza - 2017
Capital T - 100
2TON - Prej asaj nate
Gili - Mos qit kajde
Sinan Vllasaliu - Pa 1 pa 2
Gold AG - Hajde
Shkurte Fejza - Ah Kosova jone
Zyber Avdiu - Hajde NPeje ndaq me
Majk - Fund
Blunt ft Real - Shota
Robert Berisha - Per Ty
Gold AG - E kam emrin preshevar
Mihrije Braha ft Bucu - Tukulukat
Shkelzen Jetishi (Xeni) - Luga ne m
Dhurata Dora - Vec ty
Gili - Kalle Kalle
Lori - Dridhet Zemra
Shpat Kasapi - Ja bone vetes tone
Afrimi Muqiqi - Tallava per me kall
Meda ft. Vjollca Haxhiu - Dashnia j
Sabri Fejzullahu - Jam shume keq
Sabri Fejzullahu - Per ty
Getinjo ft Nikka - Njeri
Motrat Mustafa - Bej thirje zemres
Gazmend Rama - Gazi - Nuk do ta jep
Mimoza Shkodra - Boll inati
Sinan Vllasaliu - Ma le kile
Afrim Muqiqi - Zoti i shpise
Sefe Duraj - Tbana per veti
2po2 ft. UniKKatiL - Kryt Nalt
Xeni dhe Hysni dhe Enkelejda - Trad
Lori - Ai djali
Shpat Kasapi - Nese beson ne zot
Mentor Kurtishi - E ndjen zemra
Meda - Moj esnafe
Nysret Muqiqi - Fukara
Albatrit Muqiqi - Ndarja
Buraku ft Grupi Fama - Martesa pa d
Lyric Master - Qaj
Ingrit Gjoni ft. Shpat Kasapi - Faj
Gjiko - Je shku
Ermal Fejzullahu - Ai nuk ka me tda
DMC a.k.a. Babloki feat Mery - Pa f
Enis Bytyqi - A kam une faj
Xheraldina Berisha - LOCA
Silva Gunbardhi - Ding Dong
Kida ft Xhensila - Uh Baby
BIG MAMA - MILION
Tuna - Bermuda
Mozzik ft Arta - Kom dasht