Titulli Ylli Rexhmati - Rinin parja e tranoj
Ndëgjuar 4,898
Shkarkuar 420
Pëlqyer 49
Publikuar 24/08/2023

Texti i këngës

Ylli Rexhmati - Rinin parja e tranoj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store