Titulli Meda - ROMEO E JULIETA
Ndëgjuar 3,314
Shkarkuar 590
Pëlqyer 35
Publikuar 19/05/2023

Texti i këngës
Si Romeo E Zhulieta
Thoishe Ka Me Na
shku Jeta Ku Mbet
Ai Premtim Pse Ma
Bone Këtë Mashtrim
. Tokë E Qellë Bashkë
Meu Bo Unë Me Ty Kurr
Mo Tokë E Qellë Bashkë
Meu Bo Tash E Ki Papa

REFRENI

Papa E Ki Mem Lidhë
Me Ty Së Rri Papa E
Ki Ti E Ki Shpirtin E Zi
. Papa E Ki Mem Lidhë
Me Ty Së Rri Papa E Ki
Ti E Ki Shpirtin E Zi

TEKSTI DY

Inati Inati Boll Boll Ty
Së Po Të Vjen Po Don
Me Mu Kthy Po Te Mo
Së Ki Ven. Tokë E Qellë
Bashkë Meu Bo Unë Me
Ty Kurr Mo Tokë E Qellë
Bashkë Meu Bo Tash E Ki
Papa

REFRENI DY

Papa E Ki Mem Lidhë
Me Ty Së Rri Papa E
Ki Ti E Ki Shpirtin E Zi
. Papa E Ki Mem Lidhë
Me Ty Së Rri Papa E Ki
Ti E Ki Shpirtin E Zi

Papa E Ki Mem Lidhë
Me Ty Së Rri Papa E
Ki Ti E Ki Shpirtin E Zi
. Papa E Ki Mem Lidhë
Me Ty Së Rri Papa E Ki
Ti E Ki Shpirtin E Zi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store