Hitet - Muzik Shqip

ELINEL x Dafina Zeqiri - A mke dashte ELINEL x Dafina Zeqiri - A mke dashte31,245 2TON - MKE PA 2TON - MKE PA24,644 Noizy - Jena Mbreter 2 Noizy - Jena Mbreter 224,458 Butrint Imeri - Cigaren Butrint Imeri - Cigaren21,163 Noizy - Fatos Nano Noizy - Fatos Nano18,331 Kenge Popullore 2023 Kenge Popullore 202316,897 DON XHONI - A MDON DON XHONI - A MDON16,286 Noizy x Stresi - Medalioni Noizy x Stresi - Medalioni14,552 YLL LIMANI x DAFINA ZEQIRI - Kaje YLL LIMANI x DAFINA ZEQIRI - Kaje13,877 Butrint Imeri ft. Don Xhoni - Corazon Butrint Imeri ft. Don Xhoni - Corazon13,777 Rita x Fidan - Je si zemer Rita x Fidan - Je si zemer13,443 Geasy x Dafina Zeqiri - FLAKA Geasy x Dafina Zeqiri - FLAKA13,296 Elvana Gjata x Dhurata Dora - Rrotullo Elvana Gjata x Dhurata Dora - Rrotullo12,944 Meda - Vec per ty Meda - Vec per ty12,338 Elvana Gjata x Gimi O x Bardhi - EX Elvana Gjata x Gimi O x Bardhi - EX12,305 DON XHONI x LOREDANA - GJUJ PER TO DON XHONI x LOREDANA - GJUJ PER TO12,253 Butrint Imeri - Lule e Dashnise Butrint Imeri - Lule e Dashnise11,632 BUTRINT IMERI - Diskoteka BUTRINT IMERI - Diskoteka11,629 Xhensila x Noizy - Edhe nje nate Xhensila x Noizy - Edhe nje nate11,363 Artur Sadiku - Ma do shpirti Artur Sadiku - Ma do shpirti10,151 BARDHI x MAJK - AMA BARDHI x MAJK - AMA9,854 Meda - Boll Meda - Boll9,362 2TON - Sje my love 2TON - Sje my love9,328 HAZY ft Klodian Kodra - Anash i lija HAZY ft Klodian Kodra - Anash i lija8,762 DON XHONI - Boki DON XHONI - Boki8,467 Dhurata Dora - PA MU Dhurata Dora - PA MU8,126 Yll Limani x Loredana - Kriminele Yll Limani x Loredana - Kriminele7,785 Florian Tufallari - Mkalle Florian Tufallari - Mkalle7,559 Dafina Zeqiri ft Elgit Doda - Si Mua Dafina Zeqiri ft Elgit Doda - Si Mua7,494 Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare7,146 Noizy x Dhurata Dora - Kallma Noizy x Dhurata Dora - Kallma6,830 Dafina Zeqiri x Kida - Luje Belin Dafina Zeqiri x Kida - Luje Belin6,713 Majk - E Pa shpirt Majk - E Pa shpirt6,644 Yll Limani - Mora fjale Yll Limani - Mora fjale6,425 MOZZIK - ESCOZZIKI MOZZIK - ESCOZZIKI6,206 Kida x Dafina Zeqiri - Ai Me Mu So Kida x Dafina Zeqiri - Ai Me Mu So6,063 Fero - Paranoja Fero - Paranoja6,015 Ronela Hajati x Emra Brah x Skerdi - Kaj Kaj Ronela Hajati x Emra Brah x Skerdi - Kaj Kaj5,969 Alban Skenderaj x Dafina Zeqiri - E PARA - PARI Alban Skenderaj x Dafina Zeqiri - E PARA - PARI5,950 Tayna x Marin - Alpha x Omega Tayna x Marin - Alpha x Omega5,933 Shkurte Fejza - Banu gati Nuse Shkurte Fejza - Banu gati Nuse5,872 Dj Geek x Young Zerka x Dafina Zeqiri x Mc Kresha - Nafije Remix Dj Geek x Young Zerka x Dafina Zeqiri x Mc Kresha - Nafije Remix5,804 MOZZIK x KIDA - Forever Together MOZZIK x KIDA - Forever Together5,775 ENCA x MUHARREM AHMETI - ALBANIAN ENCA x MUHARREM AHMETI - ALBANIAN5,708 Ardian Bujupi x Noizy - AVENTURA Ardian Bujupi x Noizy - AVENTURA5,474 Sabri Fejzullahu x Sabriano JR - Ti je une Sabri Fejzullahu x Sabriano JR - Ti je une5,247 Hekurani ft Dardani - All refrens Hekurani ft Dardani - All refrens5,194 DON XHONI - KATILE DON XHONI - KATILE5,174 2TON x VALO 93 - Hana 2TON x VALO 93 - Hana5,083 Albos - Ata sy Albos - Ata sy5,070

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store