Hitet - Muzik Shqip

2TON - MKE PA 2TON - MKE PA21,433 Noizy - Jena Mbreter 2 Noizy - Jena Mbreter 220,968 Butrint Imeri - Cigaren Butrint Imeri - Cigaren18,577 Noizy - Fatos Nano Noizy - Fatos Nano16,565 ELINEL x Dafina Zeqiri - A mke dashte ELINEL x Dafina Zeqiri - A mke dashte14,884 DON XHONI - A MDON DON XHONI - A MDON13,071 Noizy x Stresi - Medalioni Noizy x Stresi - Medalioni12,285 Butrint Imeri ft. Don Xhoni - Corazon Butrint Imeri ft. Don Xhoni - Corazon12,173 YLL LIMANI x DAFINA ZEQIRI - Kaje YLL LIMANI x DAFINA ZEQIRI - Kaje11,551 Rita x Fidan - Je si zemer Rita x Fidan - Je si zemer11,342 DON XHONI x LOREDANA - GJUJ PER TO DON XHONI x LOREDANA - GJUJ PER TO10,998 Elvana Gjata x Gimi O x Bardhi - EX Elvana Gjata x Gimi O x Bardhi - EX10,855 Elvana Gjata x Dhurata Dora - Rrotullo Elvana Gjata x Dhurata Dora - Rrotullo10,751 Geasy x Dafina Zeqiri - FLAKA Geasy x Dafina Zeqiri - FLAKA10,700 Meda - Vec per ty Meda - Vec per ty10,697 Butrint Imeri - Lule e Dashnise Butrint Imeri - Lule e Dashnise10,060 Kenge Popullore 2023 Kenge Popullore 20239,891 BUTRINT IMERI - Diskoteka BUTRINT IMERI - Diskoteka9,711 Xhensila x Noizy - Edhe nje nate Xhensila x Noizy - Edhe nje nate9,691 BARDHI x MAJK - AMA BARDHI x MAJK - AMA8,819 Meda - Boll Meda - Boll7,855 2TON - Sje my love 2TON - Sje my love7,578 HAZY ft Klodian Kodra - Anash i lija HAZY ft Klodian Kodra - Anash i lija7,308 DON XHONI - Boki DON XHONI - Boki7,054 Yll Limani x Loredana - Kriminele Yll Limani x Loredana - Kriminele6,962 Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare6,670 Dhurata Dora - PA MU Dhurata Dora - PA MU6,450 Majk - E Pa shpirt Majk - E Pa shpirt6,197 Dafina Zeqiri x Kida - Luje Belin Dafina Zeqiri x Kida - Luje Belin6,159 Yll Limani - Mora fjale Yll Limani - Mora fjale5,804 MOZZIK - ESCOZZIKI MOZZIK - ESCOZZIKI5,755 Kida x Dafina Zeqiri - Ai Me Mu So Kida x Dafina Zeqiri - Ai Me Mu So5,595 Tayna x Marin - Alpha x Omega Tayna x Marin - Alpha x Omega5,457 Noizy x Dhurata Dora - Kallma Noizy x Dhurata Dora - Kallma5,178 Dj Geek x Young Zerka x Dafina Zeqiri x Mc Kresha - Nafije Remix Dj Geek x Young Zerka x Dafina Zeqiri x Mc Kresha - Nafije Remix5,118 Ardian Bujupi x Noizy - AVENTURA Ardian Bujupi x Noizy - AVENTURA5,113 MOZZIK x KIDA - Forever Together MOZZIK x KIDA - Forever Together5,052 Dafina Zeqiri ft Elgit Doda - Si Mua Dafina Zeqiri ft Elgit Doda - Si Mua5,030 Artur Sadiku - Ma do shpirti Artur Sadiku - Ma do shpirti4,610 2TON - KOHEN 2TON - KOHEN4,593 BUTRINT IMERI - LEJLA BUTRINT IMERI - LEJLA4,522 DON XHONI - KATILE DON XHONI - KATILE4,490 Alban Skenderaj x Dafina Zeqiri - E PARA - PARI Alban Skenderaj x Dafina Zeqiri - E PARA - PARI4,397 KIDA x LEDRI VULA - TDU KIDA x LEDRI VULA - TDU4,396 2TON x VALO 93 - Hana 2TON x VALO 93 - Hana4,314 DON XHONI x ERA ISTREFI - HALA DON XHONI x ERA ISTREFI - HALA4,293 NOIZY - Alpha NOIZY - Alpha4,289 Noizy x Elvana Gjata - My All Noizy x Elvana Gjata - My All4,277 Ermenita - Malli Ermenita - Malli4,255 Cllevio Serbiano - Edi Rama 44 Cllevio Serbiano - Edi Rama 444,254

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store