Titulli Dhurata Dora - PA MU
Ndëgjuar 8,117
Shkarkuar 1512
Pëlqyer 59
Publikuar 21/07/2023

Texti i këngës
A je ma mir tash qe je ti pa mu?
A jena njejt? a thu senet kan ndrru?
A don me m'thirr, kur merzitesh?
Pa mu, pa mu, pa mu...
E at' zonin ton kur e ni hala m'bon excited
Ngom ti mu come to me hajde ti, hajde
Rrahjet e zemres vec po hypin te na

REF. 2x:
Pa mu, pa mu,
ti s'munesh me pranu edhe mu tranu
E zemra rrin tu t'thon e du, e du
Se s'munesh me jetu pa mu, pa mu

E sot m'kapi lemza
e di ca po folin nese me t'ra ty tenka kur ma ni mu zonin t'duhesh me shkel en gjemba
Per me m'rri te un e ti hala je larg,
hala je larg
Sms-t teper s'nalen se di ca me t'thon ndoshta dalim, s'dalim
S'po di ca me bo nuk po hekesh, ani
Po ta dho nje shans ndoshta neser, ani
Kqyrim, ani
A je ma mir tash qe je ti pa mu,
A jena njejt a thu senet kan ndrru,
A don me m'thirr kur merzitesh pa mu,
pa mu,pa mu...

REF. 2x:
Pa mu, pa mu,
ti s'munesh me pranu edhe mu tranu
E zemra rrin tu t'thon e du, e du
Se s'munesh me jetu pa mu, pa mu

Oh mos em kqyr si hut,
Qite ca ke mrena hajt fol,
Hajde mos u tut,
mos u tut se un nuk kafshoj,
Me mu je sigurt, zemra jeme un t'kuptoj
Yeah, yeah,yeah

Sms-t teper s'nalen
s'e di c'ka me t'thon ndoshta neser dalim, s'dalim
S'po di ca me bo nuk po hekesh ani,
Po ta dho nje shans ndoshta neser ani,
Kqyrim tani,
Ki me pa,po hajt se ki me pa,
E di em don hala o ye ye ye ye
Shkon n'hava po tani ki me rra,
Po ani ki me pa se ti nuk bon pa mu

REF. 2x:
Pa mu, pa mu,
ti s'munesh me pranu edhe mu tranu
E zemra rrin tu t'thon e du, e du
Se s'munesh me jetu pa mu, pa mu

Uuuuu uuuu hahaha uuuuu uuuu uu
Yeah yeahh

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store