Titulli Gold AG x Artjola Toska - SA TE DU
Ndëgjuar 3,543
Shkarkuar 800
Pëlqyer 35
Publikuar 20/05/2023

Texti i këngës

Gold AG x Artjola Toska - SA TE DU - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store