Titulli Artjola Toska - Mi ke buzet
Ndëgjuar 1,233
Shkarkuar 105
Pëlqyer 9
Publikuar 21/01/2023

Texti i këngës

Artjola Toska - Mi ke buzet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store