Titulli Artjola Toska - Shif e shkruj
Ndëgjuar 188
Shkarkuar 26
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Artjola Toska - Shif e shkruj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store