Titulli Altin Shira ft Young Zerka X Vin Veli - Sikur Ta Dije
Ndëgjuar 2,381
Shkarkuar 303
Pëlqyer 13
Publikuar 20/05/2023

Texti i këngës

Altin Shira ft Young Zerka X Vin Veli - Sikur Ta Dije - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store