Titulli Anila Mimani x Altin Sulku x Dj Bardhi - Shami kuqe
Ndëgjuar 1,028
Shkarkuar 177
Pëlqyer 7
Publikuar 24/03/2023

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store