Titulli BARDHI - Te dua
Ndëgjuar 2,172
Shkarkuar 270
Pëlqyer 14
Publikuar 17/03/2023

Texti i këngës
Ti amo
Parisi
...
2x

Cuba, u ikem n'Cuba
Ikem n'Cuba, Paris, Dubai e Milano
Te dua, vec ty te dua
Te dua, vetem ty te them ti amo
Cuba, po ikem n'Cuba
Ikem n'Cuba, paris du be Milano
Te dua, vec ty te dua
Te dua, vetem ty te them ti amo

Ti amo, Milano
Cuna broke deri dje jena kon oh senorita
Syt e tu per veti em kan bo
Merri gocat se me mu osht ekipa
Mon cherie
Per ty po cojm dolli
E kom me dit kur perfundojm kur na nxen nata
N'syt e tu i shoh syt e mi
Deri sot asnjo si ti s'e pata

Cuba, u ikem n'Cuba
Ikem n'Cuba, Paris, Dubai e Milano
Te dua, vec ty te dua
Te dua, vetem ty te them ti amo

Commo tu tabel
Mademoiselle
Shija e embel karamel
Flokt e gjata, kacurrela
E veshun n'coco chanel
Piken n'buz, ma belle
Ama mu, ma belle
Se po du, ma belle, se po du

Ajo po m'thirr pis
Cojna shotsa kamikazen
N'shtrat me to jam terrorist
Ndodhi aksidentalisht, aah
Mos u cudit, une nuk boj kafe, llafe, zgjedhe venin, mos ma prish
Business classi i kam dyt, aah

Cuba, u ikem n'Cuba
Ikem n'Cuba, Paris, Dubai e Milano
Te dua, vec ty te dua
Te dua, vetem ty te them ti amo

Ma belle
6x

Cuba, u ikem n'Cuba
Ikem n'Cuba, Paris, Dubai e Milano
Te dua, vec ty te dua
Te dua, vetem ty te them ti amo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store