Titulli SHKURTE GASHI x BARDHI x NORA ISTREFI - MAMA MIA
Ndëgjuar 395
Shkarkuar 65
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

SHKURTE GASHI x BARDHI x NORA ISTREFI - MAMA MIA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store