Titulli Merita Gashi - Qika jem
Ndëgjuar 1,470
Shkarkuar 133
Pëlqyer 4
Publikuar 14/04/2023

Texti i këngës

Merita Gashi - Qika jem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store