Titulli Xhida Gashi x Edonis Gashi - Potpuri
Ndëgjuar 1,454
Shkarkuar 132
Pëlqyer 3
Publikuar 12/05/2023

Texti i këngës

Xhida Gashi x Edonis Gashi - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store