Titulli Kosovare Gashi - Bija Nanes Kanagjegji
Ndëgjuar 957
Shkarkuar 34
Pëlqyer 5
Publikuar 15/05/2023

Texti i këngës

Kosovare Gashi - Bija Nanes Kanagjegji - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store