Titulli Emin Rexaj x Meria Gashi x Shqipe Kastrati x Vasfije Krasniqi x Riza Selimi - Kollazh
Ndëgjuar 934
Shkarkuar 22
Pëlqyer 1
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës

Emin Rexaj x Meria Gashi x Shqipe Kastrati x Vasfije Krasniqi x Riza Selimi - Kollazh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store