Titulli Bleron Gashi - Zoti e paska shkru
Ndëgjuar 944
Shkarkuar 36
Pëlqyer 3
Publikuar 28/04/2023

Texti i këngës

Bleron Gashi - Zoti e paska shkru - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store