Titulli Egzon Ahmetaj - Nje lutje te Zoti
Ndëgjuar 201
Shkarkuar 16
Pëlqyer 0
Publikuar 03/05/2023

Texti i këngës

Egzon Ahmetaj - Nje lutje te Zoti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store