Titulli Vanesa Ahmeti ft Egzon Ahmeti - Lajkatare
Ndëgjuar 705
Shkarkuar 17
Pëlqyer 2
Publikuar 09/05/2023

Texti i këngës

Vanesa Ahmeti ft Egzon Ahmeti - Lajkatare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store