Titulli Egzon Ahmeti Ft Vanesa Ahmeti - Qka me ba
Ndëgjuar 540
Shkarkuar 10
Pëlqyer 1
Publikuar 15/03/2023

Texti i këngës

Egzon Ahmeti Ft Vanesa Ahmeti - Qka me ba - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store