Titulli Muhamet Ahmeti - Djem tGerdocit
Ndëgjuar 563
Shkarkuar 28
Pëlqyer 0
Publikuar 03/03/2023

Texti i këngës

Muhamet Ahmeti - Djem tGerdocit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store