Titulli Egzon Ahmeti x Vanesa Ahmeti - Me rrena
Ndëgjuar 571
Shkarkuar 16
Pëlqyer 1
Publikuar 14/01/2023

Texti i këngës

Egzon Ahmeti x Vanesa Ahmeti - Me rrena - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store