Titulli Murat Gjoniku - Dashni me rrena
Ndëgjuar 984
Shkarkuar 82
Pëlqyer 3
Publikuar 10/01/2023

Texti i këngës

Murat Gjoniku - Dashni me rrena - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store