Titulli Besart Berisha - Per dashni
Ndëgjuar 226
Shkarkuar 21
Pëlqyer 1
Publikuar 27/04/2023

Texti i këngës

Besart Berisha - Per dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store