Titulli BLONDI - Me dashni sjam kerka
Ndëgjuar 606
Shkarkuar 30
Pëlqyer 1
Publikuar 12/04/2023

Texti i këngës

BLONDI - Me dashni sjam kerka - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store