Titulli Goni - Tjeter dashni
Ndëgjuar 249
Shkarkuar 27
Pëlqyer 1
Publikuar 11/02/2023

Texti i këngës

Goni - Tjeter dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store