Titulli Goni x BardhyL - Xheloze
Ndëgjuar 767
Shkarkuar 187
Pëlqyer 7
Publikuar 21/03/2023

Texti i këngës

Goni x BardhyL - Xheloze - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store