Titulli Ardian Bujupi - SKENA KOH
Ndëgjuar 1,120
Shkarkuar 89
Pëlqyer 2
Publikuar 19/05/2023

Texti i këngës

Ardian Bujupi - SKENA KOH - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store