Titulli Albrim Llapqeva - O bilbil ka fluturon - Pina viski Kallet skena
Ndëgjuar 468
Shkarkuar 67
Pëlqyer 4
Publikuar 15/02/2023

Texti i këngës

Albrim Llapqeva - O bilbil ka fluturon - Pina viski Kallet skena - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store