Titulli Hamez Llapqeva - Nje Arberi na la i pari 1990
Ndëgjuar 932
Shkarkuar 20
Pëlqyer 4
Publikuar 28/04/2023

Texti i këngës

Hamez Llapqeva - Nje Arberi na la i pari 1990 - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store