Titulli Hamez Llapqeva x Refki Reshitaj - Ne e kem nje shoke te mire
Ndëgjuar 691
Shkarkuar 18
Pëlqyer 0
Publikuar 16/02/2023

Texti i këngës

Hamez Llapqeva x Refki Reshitaj - Ne e kem nje shoke te mire - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store